سلام؛ از این صفحه میتونید راه های ارتباط با من رو داشته باشید. هر سوالی در زمینه برنامه‌نویسی زبان های مورد تخصص خودم، وردپرس، طراحی سایت، و سوالات عمومی از کجا شروع کنم و برای این مشکل چه سولوشنی ارایه میدم و اینا همه رو میتونید ازم بپرسید و تا جایی که زمان داشته باشم راهنمایی تون میکنم. بهترین راه پیام تلگرام و یا واتساپ هست اما ایمیل هم هر روز چک میکنم و تو سفر هم باشم هر دو سه روز در میون چک میکنم. اگر هم درخواست رسمی برای کاری داشتید از لینکداین یا ایمیل یا تماس اقدام کنید.

لطفا برای درخواست پروژه به طریق زیر عمل کنید:

  1. ابتدا فایل کاملی از درخواست تون آماده کنید، با عکس و مثال توضیح بدید
  2. خودتون رو کاملا معرفی کنید و اگر معرف دارید حتما ذکر کنید
  3. زمان پیشنهادی شروع و ددلاین رو مشخص کنید، بودجه تون هم بگید
  4. موارد رو در یک فایل پی دی اف آماده کنید، یک فایل PDF !
  5. و در آخر به آدرس @amirhosseinhpv.ir بفرستید، اتچ بشه لطفا 🙏

برای درخواست همکاری

رزومه و لینک آنلاین نمونه کارهای لایو تون رو به hi@amirhosseinhpv.ir بفرستید. من همیشه پذیرای دوستای خوب و جدید تو مجموعه مون هستم 🙂

درخواست مشاوره

از وبسایت https://amirhosseinhpv.as.me تاریخ رو رزرو کنید و از طریق واتساپ شماره ۰۹۱۱۸۶۲۹۳۴۲ پیام بذارید، خودم با شما هماهنگ میکنم و تماس میگیرم. هزینه برای هر ساعت مشاوره تخصصی ۲۰۰.۰۰۰ تومان هست و حتما اسکایپ نصب داشته باشید، میتینگ هم ضبط میشه. اگر هم سوال معمولی داشتید و نیاز به مشاوره تخصصی ندارید، بازم هم میتونید واتس‌اپ پیام بذارید و من هم همیشه در اولین فرصت پاسخگو هستم.

برای واریز وجه / پرداخت انلاین

برای واریز بصورت آنلاین میتونید از درگاه https://zarinp.al/amirhosseinhpv استفاده کنید. و برای واریزی های انتقال بانکی از اطلاعات زیر استفاده کنید و حتما از طریق فرم تماس زیر رسید را ارسال فرمایید:

حساب بانک ملت، به نام امیرحسین حسین پور

شماره کارت: ۶۱۰۴-۳۳۷۹-۲۹۰۸-۲۷۹۸

شماره حساب: ۵۲۵۲۶۶۷۹۱۲

شماره شبا: IR580120010000005252667912

حساب بانک ملی، به نام امیرحسین حسین پور

شماره کارت: ۶۰۳۷-۹۹۷۳-۳۱۲۰-۹۴۳۸

شماره حساب: ۰۳۵۲۸۰۷۹۲۵۰۰۲

شماره شبا: IR970170000000352807925002

+۹۸۹۱۱۸۶۲۹۳۴۲   /    its@hpv.im