سلام، من امیرحسین حسین‌پور هستم.

 • Elite WordPress Developer
 • CEO at Black Swan Lab
 • CEO at Pepro Development Center
 • CTO at Pepro Creative Design Agency
 • BEST IRANIAN AUTOIT3 PROGRAMMER (2017)
 • BEST IRANIAN WORDPRESS DEVELOPER (2020)

فارق التحصیل رشته مترجمی زبان (کارشناسی)، آموزش زبان انگلیسی (ارشد) و مهندسی نرم‌افزار (ارشد) هستم و تقریبا ۴ سال هم سابقه تدریس دارم. اصالتا ساروی ( اهل ساری، مرکز استان مازندران ) هستم، ولی تهران زندگی میکنم. درسال ۲۰۱۷ مجموعه توسعه نرم‌افزاری قوی سیاه رو راه‌اندازی کردم و پس از یکسال به تهران رفتم و به مجموعه تخصصی طراحی وب پپرو پیوستم و به عنوان مدیر ارشد فنی مشغول شدم. در سال ۲۰۲۰ با همکاری مدیر عامل پپرو، تیم های نرم‌افزاری قوی سیاه و پپرو با هم تشکیل یک شرکت مستقل تحت مدیریت من به نام مرکز توسعه پپرو (Pepro Dev) را دادند. هم اکنون از منزل بصورت ریموت (به خاطر کووید-۱۹) مشغول برنامه‌نویسی، مدیریت، آموزش انلاین و .. هستم.

 • تخصص های اصلی من:
 • برنامه‌نویسی تحت وب
 • توسعه و دیباگ وردپرس
 • برنامه‌نویسی تحت ویندوز
 • ارایه سولوشن های تکنیکال در زمینه برنامه‌نویسی تحت وب

داستان زندگی من

در سال ۸۵ کامپیوتر خریدم و از سال ۸۶ شروع کردم به ادیت کردن بازی GTA SA و از اون زمان علاقمند شدم به ساخت و ایجاد چیز های جدید تو کامپیوتر. سال ۸۹ برنامه‌نویسی دسکتاپ رو حرفه ای شروع کردم و ازش به پول رسیدم. ولی درآمدم خوب نبود و با دسترسی به اینترنت پرسرعت، از سال ۹۰ تصمیم گرفتم وارد حوضه برنامه‌نویسی  تحت وب بشم. سال ۹۳ درگیری فکریم با دانشگاه زیاد شد و تدریس هم حسابی وقتم رو پر کرد. این شد که سال ۹۴ تصمیم جدی گرفتم برای ادامه برنامه‌نویسی تحت وب و با وردپرس آشنا شدم. یعنی قبلا میشناختم ولی جدی تر پیگیرش شدم.

از سال ۹۵ بطور تخصصی تمام حواسمو روی وردپرس متمرکز کردم ، تا اینکه مقام اول در رشته وردپرس در زمستان سال ۹۸ در اولین کانتست لیگ ملی برنامه‌نویسی گیتا (مرکز نوآوری ژئوماتیک گیتا و ستاد توسعه فناوری ریاست جمهوری) رو کسب کردم.

در کنار برنامه‌نویسی قبلا یکم هم تدریس زبان انگلیسی کرده بودم، اما الان دیگه حرفه مو به سمت برنامه‌نویسی و کارآفرینی متمایل کردم و حتی کلاسهای خصوصی زبان هم قبول نمیکنم. باید اعتراف کنم زبان انگلیسی، و دوستان و کامیونیتی ای که به واسطه اش بدست آوردم، خیلی روی سرنوشت و تصمیماتم و موفقیت ام تاثیر داشت و واقعا اگر وارد دنیای زبان نیمشدم نمیدونم الان کجا بودم و یا چیکار میکردم.

تا دلتون بخواد کارهای کوچیک و بزرگ انجام دادم، از فرم های تماس با ما HTML شروع کردم، تا رسیدم به توسعه پرتال های دولتی و همکاری با مرکز رشد دانشگاه آزاد و پایه ریزی قوی سیاه و جوین شدن به کریتیو ایجنسی پپرو. صدها افزونه وردپرسی نوشتم، برای ادوبی اکسپرینس دیزاین افزونه نوشتم، برای فایرفاکس اد-آن نوشتم، پرتال های تحت وب برنامه‌نویسی کردم و … خلاصه دایما در حال کار بودم و هیچ وقت نشد یه پورتفولیوی خوب آماده کنم، که این وبسایت بهونه ای شده واسه همین. حالا اگر وقت کنم چندتایی از نمونه کارهای خوب رو توی دسته بندی نمونه کار منتشر میکنم و اگر هم تونستم سعی میکنم تجربیاتم و مسیری که طی کردم رو به اشتراک بذارم.

رزومه من 

— امیرحسین ، ۲۹-۰۲-۹۹ ۲۰:۳۰